Silk oil of Morocco – tavu matu SKAISTUMAM

silk oil of morocco_narrativeofbeauty

Skaistiem matiem ir nepieciešamas regulāras rūpes un kopšana ar labiem un piemērotiem produktiem. Pēdējo gadu teju vai modes kliedziens ir matu kopšanas produkti, kas satur argāna eļļu. Šoreiz – vairāk tieši par to, kas ir argāna eļļa, un, kādēļ tā ir vērtīga matiem, kā arī – iepazīšanās ar matu kopšanas produktu zīmolu Silk oil of Morocco!

KAS IR SILK OIL OF MOROCCO?

Silk oil of Morocco ir zīmols, kas radies Austrālijā, bet nu jau pazīstams teju visā pasaulē. Tas piedāvā gan matu, gan ādas kopšanas produktus. Šoreiz gan runāšu tieši par matu kopšanu. Tātad – pats galvenais ir tas, ka zīmola produktu pamatā ir augstākās kvalitātes aukstā spieduma organiski sertificēta Argāna eļļa, kuras iegūšanas stāsts ir šāds…

argan08

Šaurās ieliņas kādā no Marokas pilsētām…

bluestreet

…debeszilā ir Marokas krāsa…

goats

…un tieši te aug argāna koki…

argan01

…un tajos – argāna koka augļi…

arganraw

…kuru sēklas ir argāna rieksti…

arganmush

…no argāna riekstiem iegūst masu…

argan07

…un no tās – ar aukstā spieduma metodi tiek iegūta argāna eļļa!

Un te pamatoti rodas jautājums – kas gan tik īpašs ir argāna eļļā? Lūk, tās galvenās un nozīmīgākās īpašības, kādēļ tā tik plaši tiek pielietota tieši skaistuma industrijā:

  • Tajā ir daudz E vitamīna – pat divas reizes vairāk, kā olīveļļā;
  • Tā ir bagāta ar Omega-6 un Omega-9 vērtīgajām taukskābēm;
  • Tajā ir daudz dažādu antioksidantu, kas efektīvi spēj cīnīties ar novecošanās procesiem;
  • Tā nav pārāk taukaina – ir diezgan vieglas konsistences, turklāt spēj ātri uzsūkties;
  • Tai piemīt pārsteidzošas mitrinošās un kondicionējošās spējas;
  • Un visbeidzot – tā ir lieliski piemērota ādas un matu mitrināšanai un mitruma līmeņa saglabāšanai!

MANA IEPAZĪŠANĀS AR SILK OIL OF MOROCCO

Silk-Oil-of-Morocco_Must-Have-Best-Sellers_Argan-Oil

Silk oil of Morocco matu kopšanas produktu klāstā ir līdzekļi, kas paredzēti dažādiem matu tipiem, es izvēlējos tos, kas sniedz intensīvu mitrināšanu, jo tā ir būtiska jebkura tipa matiem, vai ne? Man ir gari mati, kas šķipsnās ir gaišāk krāsoti, tātad – var teikt, ka pabojāti, jo katra ķīmiska matu ietekmēšana ir to bojāšana. Tie mīl spuroties un neklausīt, sevišķi, ja aiz loga valda mitrs laiks. Ko es meklēju un sagaidu no matu kopšanas līdzekļiem? Man svarīgi ir tas, lai līdzeklis matus mitrina, lai tie nespurojas, taču neciešu, ja mati paliek smagi. Man nepieciešamas arī matu eļļas, jo tās ļauj matus labi savaldīt. Taču – eļļa nedrīkst būt smaga un biezas konsistences. Patīk līdzekļi, kas patīkami smaržo, labi puto, viegli izskalojas no matiem. Svarīgi – lai matus var viegli izķemmēt pēc mazgāšanas!

Silk oil of Morocco intensīvi mitrinošs šampūns. Pirmais, ko pamanu – ļoti patīkama, izsmalcināta smarža. Šampūnam ir laba konsistence – ne par šķidru, ne biezu. Tas ļoti labi puto, nebija nepieciešams liels daudzums produkta. Iepriecina tas, ka mati jau pēc šampūna izskalošanas šķiet mīkstāki, nav tā, ka tie kļūst sausi kā salmi, kā tas ir bijis ar citiem šampūniem. Un – tas labi izskalojas, kas ir pluss!

Silk oil of Morocco intensīvi mitrinošs kondicionieris. Tā pati patīkamā smarža, bet šajā gadījumā – vajadzēja padaudz produkta, lai forši izlīdzinātu pa visiem matiem. Tas nozīmē vienu – kondicionieris iztērēsies ātrāk kā šampūns… Sajūtas pēc izskalošanas – mati ir ļoti mīksti, zīdaini. Ķemmējas viegli, bet gaidīju, ka būs vēl vieglāk! Pēc izžāvēšanas patīkami ir tas, ka mati nav smagi, ir saglabāts to kuplums, tie nav nostiepušies uz leju. Par spurošanos – sākumā šķiet, ka spurojas mazāk, uz dienas otro pusi – atkal vairāk. Jāliek lietā eļļa!

Silk of Morocco argāna eļļa matiem un ādai. Izmēģināju un lietoju tikai matiem. Galvenokārt matu galiem – sākot no vidusdaļas līdz lejai. Lietoju gan mitros matos pēc mazgāšanas, gan arī izžāvētos, lai savaldītu spurošanos. Eļļa ir vielas un patīkamas konsistences, līdzīga smarža kā šampūnam un kondicionierim. Vajag ļoti maz – pāris piles produkta. Mitros matos ieklājot tā burtiski pazuda. Jā, žāvējot jau pamanu, ka mati ir gludāki. Eļļa ļoti labi darbojas sausos matos, lai savaldītu spurošanos. Ilgtermiņā tā, šķiet, arī ārstē matus un uzlabo to stāvokli. Nu ko – lietosim tālāk un redzēsim 🙂

KĀ IEGŪST ARGĀNA EĻĻU – VIDEO!

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s