20 efektīvākie TAUKUS dedzinošie VINGROJUMI – veicami mājas apstākļos

dedzina taucinus

Izmanto šos 20 vingrojumus regulāri un tu palīdzēsi sadegt tam, kas lieks, lieliski trenēsi savu kardio izturību, kā arī tonizēsi, nostiprināsi un veidosi savu ķermeni! Visi vingrojumi ir piemēroti izmantošanai mājas apstākļos, tiem nav nepieciešams nekāds papildus aprīkojums. Atliek tik vien kā – sākt!

DZIĻĀS PRESĪTES VARIĀCIJAS. Efektīvi vingrinājumi vēdera presītei. Tonizē un stiprina gan augšējos, gan apakšējos vēdera muskuļus. Rezultāts – stingra presīte, plakans vēders. Regulāri piekopjot, rezultāts redzams diezgan ātri.

Pirmais variants:

Otrais variants:

LĒCIENU DAŽĀDĀS VARIĀCIJĀS. Šie vingrojumi ideāli tonizē tavu ķermeni – gan tā augšdaļu, gan arī apakšdaļu. Rezultāts – tauciņi kūst kā uz rokām un vēdera, tā uz dibena un arī kājām. Dažādas grūtības pakāpes – pārej no vienas uz otru vai izvēlies savējo.

Pirmais variants:

Otrais variants:

Trešais variants:

DZIĻIE LĒCIENI. Vingrojums, kas stiprina un padara tvirtas kājas, dibenu un vēderu. Liek kust tauciņiem, kas lieki un sadedzina arī kilokalorijas. Vingrojums visa ķermeņa tonizēšanai un nostiprināšanai.

LĒCIENI SALIEKTOS CEĻOS – DAŽĀDAS VARIĀCIJAS. Vislabākie vingrinājumi, ko izpildīt mājas apstākļos, lai iegūtu skaistas kājas, sevišķi augšstilbus. Vingrojumi ir grūti, tādēļ dedzina tiešām daudz kilokaloriju. Sāc ar vieglāko, virzoties uz grūtāko – lēcieniem!

Pirmais variants:

Otrais variants:

Trešais variants:

KĀJAS CELŠANA. Viens no labākajiem vingrojumiem, kas tonizē kājas, slaidina tās, padara dibenu tvirtu un muguru – stingru. Papildus bonuss – tas arī attīsta līdzsvara sajūtu un koordināciju.

SĀNISKĀ KĀJAS CELŠANA. Visvairāk iedarbojas tieši uz augšstilbiem un dibenu, taču tajā pašā laikā rūpējas, lai tauciņu kustu visās nevēlamajās vietās tavā ķermenī. Labs vingrojums tieši kāju iekšpuses nostiprināšanai. Nostiprina un tonizē visu ķermeni.

SĀNISKIE LĒCIENI – DAŽĀDAS VARIĀCIJAS. Vingrojumi, kuros tiek iesaistītas visas galvenās muskuļu grupas. Ideāli lieko kaloriju un tauciņu dedzināšanai, tonizē ķermeni, padara to vingru un lokanu.

Pirmais variants:

Otrais variants:

Trešais variants:

ATSPIEŠANĀS VARIĀCIJAS. Vingrojumi – klasika. Tev šķiet, ka tie domāti tikai roku trenēšanai? Izrādās, ka šie ir vieni no tiem vingrojumiem, kas trenē pilnīgi visu ķermeni, dedzina taukus un veido tavu figūru stingrāku un slaidāku. Un, protams, rokas ir tikai ieguvējas!

Pirmais variants:

Otrais variants:

Trešais  variants:

SKRIEŠANA GUĻUS – LĒNAIS UN ĀTRAIS VARIANTS. Ideāli, jo nav nepieciešams papildus ekipējums. Salīdzinoši grūti un nogurdinoši vingrojumi, bet rezultāts atsver visu – ideāli, lai efektīvi sadedzinātu visu, kas lieks un tonizētu tavu augumu.

Pirmais variants:

Otrais variants:

VIENKĀRŠIE LĒCIENI. Piemērots, lai dedzinātu taukus un tajā pašā laikā padarītu stingrāku un tvirtāku ķermeni kopumā – darbojas uz teju visām muskuļu grupām.

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s