ATTĪROŠIE SMŪTIJI ar BĒRZU sulām – 5 receptes

berzu sulas

Pavasaris ir īstais laiks, lai attīrītos, vai ne? Un viens no labākajiem veidiem, kā to izdarīt, ir, piemēram, ievērot bērzu sulu kūri. Taču, vai esi mēģinājusi bērzu sulas izmantot arī gardu, veselīgu un attīrošu smūtiju sastāvā? Izmēģini! Lūk, 5 vieglas un garšīgas receptes – brokastīm, kas sniedz svaigumu, pusdienām, kas dod enerģiju, vai vakariņām, kas nerada smagumu!

BANĀNU-BĒRZA SULU SMŪTIJS AR AUZU PĀRSLĀM. Sastāvdaļas – 1 liels banāns, 1 glāze svaigu bērza sulu, sauja auzu pārslu, tējkarote medus saldumam. Pagatavošana – visas sastāvdaļas liek blenderī un sablendē līdz viendabīgai konsistencei, pielāgo saldumu, ja nepieciešams.

BĒRZA SULU-OGU SMŪTIJS AR JOGURTU. Sastāvdaļas – 1 glāze jebkuru ogu pēc izvēles (svaigu vai saldētu), 1 glāze bērza sulas, ½ glāze mazkaloriju vaniļas jogurta, tējkarote medus saldumam. Pagatavošana – visas sastāvdaļas liek blenderī un sablendē līdz viendabīgai konsistencei, pielāgo saldumu, ja nepieciešams.

BĒRZA SULU-ANANĀSU SMŪTIJS. Sastāvdaļas – 1 glāze bērza sulas, 1 glāze svaiga vai konservēta ananāsa, 1 ēdamkarote linsēklu eļļas, tējkarote medus. Pagatavošana – visas sastāvdaļas liek blenderī un sablendē līdz viendabīgai konsistencei, pielāgo saldumu, ja nepieciešams.

ZAĻAIS SMŪTIJS AR BĒRZA SULĀM. Sastāvdaļas – 1 liels banāns, 2 saujas zaļumu (spinātu, lapu kāposta, pavasara savvaļas zaļumu utt. – pēc izvēles), 1 glāze bērza sulas, tējkarote medus. Pagatavošana – visas sastāvdaļas liek blenderī un sablendē līdz viendabīgai konsistencei, pielāgo saldumu, ja nepieciešams.

TROPISKAIS SMŪTIJS AR BĒRZU SULĀM. Sastāvdaļas – 1 glāze bērzu sulas, ½ banāns, ½ glāze gabaliņos sagriezta mango, ½ glāze gabaliņos sagriezta svaiga vai konservēta ananāsa, 8 lielas vīnogas, tējkarote medus saldumam. Pagatavošana – visas sastāvdaļas liek blenderī un sablendē līdz viendabīgai konsistencei, pielāgo saldumu, ja nepieciešams.

Uz veselību!


Viena doma par “ATTĪROŠIE SMŪTIJI ar BĒRZU sulām – 5 receptes

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s