5 ieguvumi no elektroniskās SEJAS BIRSTES lietošanas

sejas birste

Pēdējo pāris gadu laikā elektroniskās sejas (un arī ķermeņa) ādas attīrošās sistēmas jeb vienkārši runājot – elektroniskās sejas birstes – ir laiduši klajā vairāki pazīstami un mazāk pazīstami zīmoli. Ja tu jau lieto elektronisko sejas birsti, tad tev jau ir savs viedoklis par to. Taču tās, kuras nav izmēģinājušas sejas ādas kopšanas rituālu papildināt ar elektronisko sejas birsi, droši vien ne reizi vien par to ir aizdomājušās, taču – tā visbiežāk ir pietiekami liela investīcija. Jautājums – vai tas ir tā vērts?

Uzreiz gribu teikt – jā, tas ir tā vērts. Es lietoju elektronisko sejas birsti nu jau aptuveni gadu un neesmu vīlusies. Principā vari teikt, ka nu vairs nevaru iedomāties savu sejas ādas attīrīšanas rituālu bez elektroniskās sejas birstes. Tomēr – ļoti daudz ir atkarīgs no tā, KĀDU elektronisko sejas birsti tu lieto. Nav noslēpums, ka cenu amplitūda šāda tipa ierīcēm ir liela – sākot no pārdesmit eiro, līdz pat vairākiem simtiem eiro. Es teiktu tā – ja dara, tad dara. Ir vērts ieguldīt kvalitatīvā ierīcē, kas tiešām darbosies tavas ādas labā, nebojājot to, turklāt – ilgtermiņā. Es lietoju Clarisonic Mia2 elektronisko sejas ādas attīrīšanas ierīci.

Gribu padalīties ar saviem novērojumiem un atziņām, lietojot elektronisko sejas ādas birsti  tie veidojušies ilgtermiņā, ne visi ieguvumi ir manāmi sākuma lietošanas periodā.

5 IEGUVUMI NO ELEKTRONISKĀS SEJAS BIRSTES LIETOŠANAS

Sejas āda kļūst tīrāka. Man ir jaukta tipa/taukaina sejas āda. Ādas attīrīšana man ir būtiska un nepieciešama. Jā, es tiešām varu teikt, ka regulāri lietojot elektronisko sejas birsti, sejas āda tiešām kļūst tīrāka. Izsitumi pārsteidz retāk, poras ir tīrākas, ar laiku kļūst šaurākas. Un tas ir efekts, ko nevar panākt tikai ar attīrošajiem kosmētiskajiem līdzekļiem vai sejas skrubjiem. Jā, papildus es lietoju arī skrubi, bet retāk, kā agrāk. Attīrošie līdzekļi, protams, ir nepieciešami, jo tos jālieto kopā ar sejas birsti.

Sejas āda kļūst gludāka un maigāka. Tas ir efekts, kas redzams uzreiz – jau pašās pirmajās elektroniskās sejas birstes lietošanas reizēs. Ja salīdzina, kāda ir sejas āda vienkārši nomazgājot to ar kādu attīrošu līdzekli un kāda, lietojot sejas birsti, atšķirība ir gan redzama, gan jūtama pēc taustes. Elektroniskā sejas ādas birste tiešām padara ādu gludāku un pēc taustes maigāku. Vislabāk to var redzēt vakarā, pēc dienas grima noņemšanas.

Kopjošie līdzekļi iedarbojas labāk. Protams, tas ir tikai pašsaprotami, ka, lai jebkurš kosmētikas līdzeklis iedarbotos, tas jāklāj uz tīras ādas. Taču elektroniskā sejas birste dara vēl vairāk – tā ne tikai ideāli attīra ādu, bet arī sniedz tai mikromasāžu, kas stimulē asinsriti. Ja kosmētisko līdzekli uzklāj uzreiz pēc ādas attīrīšanas, tas tiešām iedarbojas labāk. Ļoti labi to var redzēt ar sejas maskām – ja pirms maskas ādu attīra ar elektronisko sejas birsti, maska iedarbojas daudz efektīvāk!

Uzlabojas sejas ādas tonis. Jā, tas ir redzams uzreiz. Sejas ādas tonis paliek veselīgāks, rožaināks, maigāks. Pazūd pelēcīgums, nogurums, bālums. Āda kļūst tīrāka un tai regulāri tiek dāvāta masāža. Līdz ar to asinsrite strādā labi, āda saņem visas vajadzīgās vielas un skābekli. Tas viss, protams, uzlabo arī ādas toni. Vienā vārdā raksturojot – sejas āda izskatās veselīgāka.

Uzlabojas ādas stāvoklis kā tāds. Āda izskatās veselīgāka, svaigāka, starojošāka. Dermatologi apgalvo, ka, regulāri lietojot sejas birsti, arī novecošanās pazīmes samazinās, vai – tik ātri nepienāk. Un tas ir saprotams, jo āda ir regulāri kārtīgi attīrīta, spēj atpūsties un atjaunoties, tai tiek dāvāta regulāra masāža, kas uzlabo asinscirkulāciju, āda kvalitatīvāk saņem vērtīgās vielas gan iekšēji, gan ārēji – tās, ko sniedzams ar kosmētiskajiem līdzekļiem.

Es tiešām varu teikt, ka elektroniskā sejas birste ir ierīce, kurā ir vērts ieguldīt, jo tā strādās tavas ādas labā ilgtermiņā. Un, kā zināms, neviens kosmētiskais līdzeklis nespēs pilnvērtīgi iedarboties, ja āda nebūs pietiekami attīrīta. Attīrīšana ir visa pamats – atliek vien parūpēties, lai arī tā būtu pilnvērtīga!

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s