8 ikdienas paradumi, kas ATTĪRA tavu ādu no IEKŠIENES

ttira ada

Vēlies tīru, skaistu un gludu ādu? Protams, kura gan to nevēlas vai ne? Vienai tāda ir dabas dota, kamēr citai ir pamatīgi jāpiepūlas, lai āda izskatītos tiešām labi. Runājot par ādas attīrīšanu, mēs uzreiz iedomājamies dažādu attīrošos līdzekļus – želejas, tonikus, putas, maskas u.tml. Protams, tas viss ir nepieciešams, tomēr – ādai jāpalīdz arī no iekšienes. Lūk, 8 ikdienas paradumi, kas, regulāri piekopti, spēj palīdzēt tavai ādai attīrīties!

Cik cukura tu ik dienas patērē? Cukurs veicina vispārēju ātrāku mūsu organisma novecošanos, tas traucē normālai vielmaiņai, veicina liekā svara veidošanos, bojā ādas izskatu. Protams, te ir runa par pārmērīgu cukura patēriņu. Un tomēr – cukurs jau nav tikai tas, ko tu paņem no cukura trauka, diemžēl cukuru ražotāji liek teju it visur, kaut vai tavā mīļākajā mazkaloriju ikdienas jogurtā… Pamēģini uz 2 nedēļām atteikties no cukura vispār un pavērot savas ādas stāvokli. Tas redzami uzlabosies! Attīrīsies organisms un āda – tajā skaitā.

Nē pusfabrikātiem. Nogurusi, pelēka, ar krunciņām vai izsitumiem klāta āda? Bieži vien vaina ir tieši tajā, ko tu ēd. Konservanti, krāsvielas un cita ķīmija ļoti mīl atspoguļoties tieši ādas izskatā. Jo vairāk ēdienu gatavosi pati, izvēloties sezonālus produktus, jo labāks kļūs arī tavas ādas izskats. Un – ne tikai āda uzlabosies, bet arī pašsajūta kopumā – tas ir garantēti!

Zaļumi un vēlreiz – zaļumi. Izmēģini divas nedēļas iekļaut savā ēdienkartē maksimāli daudz svaigu tumši zaļo lapu dārzeņu. Ēd tos vienus pašus salātos, kā piedevas pie otrajiem ēdieniem vai blendē smūtijos. Tādējādi tu uzņemsi maksimāli daudz vērtīgo uzturvielu un palīdzēsi savam organismam attīrīties. Attīrīsies un skaistāka paliks arī tava āda! Lasi arī – ZAĻIE SMŪTIJI – 5 garšīgas un veselīgas receptes

Ēd savam skaistumam. Izvēlies tos pārtikas produktus, kas ir vērtīgi tev, tavai pašsajūtai un skaistumam – svaigi dārzeņi, augļi, lapu salāti, rieksti, kvalitatīva gaļa, zivis, graudaugu produkti. Jo tas, ko mēs ēdam, ietekmē gan to, kā jūtamies, gan to, kā izskatāmies. Tā taču ir sena un pārbaudīta patiesība, kas, diemžēl ikdienā bieži piemirstās.

Piebremzē ar kofeīnu. Kofeīns ir sastopams ne tikai kafijā, bet arī limonādēs, enerģijas dzērienos u.tml. Turklāt – bieži vien kopā ar cukuru. Patērējot pārāk daudz kofeīna, āda izskatās sagurusi, klāta ar sīkajām krunciņām, sažuvusi. Pastiprinās izsitumu, alerģiju problēmas. Kofeīns rada papildus slodzi tavām aknām, liek izstrādāties organismā stresa hormonam, kas pasliktina gan pašsajūtu, gan izskatu.

Kā ar produktiem, kas atūdeņo tevi? Sāls un alkohols ir divas galvenās lietas, kas ļoti atūdeņo mūsu organismu, tajā skaitā – ādu. Tie izvada no organisma ūdeni, kā rezultātā āda savīst, parādās krunciņas, izsitumi. Samazini sāls patēriņu, aizstājot to ar garšvielām. Alkoholi lieto, nepārsniedzot ieteicamās normas. Protams, ne vienmēr tas var izdoties, tādā gadījumā atceries par tīru ūdeni, kas kompensē zaudēto.

Ūdens un citrons. No rīta pēc piecelšanās izdzer glāzi silta ūdens ar citronu sulu. Tas palīdzēs attīrīties organsimam, iekustināt gremošanas sistēmu. Šāds paradums ilgtermiņā veicina arī ādas attīrīšanos un labāku izskatu, jo ūdens ir vērtīgs pats par sevi, bet citronu sula palīdz izvadīt no organisma visu lieko. Ja netīk citrons, izmanto citas sastāvdaļas, lasi – DETOX ūdens – 8 receptes, kas ATTĪRA organismu un KAUSĒ tauciņus

Ūdens pats par sevi. Jā, varbūt tā ir atkārtošanās, tomēr tīra ūdens pietiekam uzņemšana katru dienu, ir pats svarīgākais tavas ādas skaistuma noteikums! Un nevajag teikt, ka nespēj to pietiekami daudz iedzert. Uzlabo garšu un izmēģini citus trikus, kas ļaus tev ūdens dzeršanu padarīt par savu labo ikdienas paradumu! Lasi arī – 8 īsi padomi, kas palīdzēs izdzert vajadzīgo ŪDENS daudzumu KATRU dienu


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s